Kā Pieveikt Bekgemonu

Satura rādītājs:

Anonim

Vecā austrumu bekgemona spēle joprojām ir ļoti populāra. No pirmā acu uzmetiena bekgemons šķiet ļoti vienkārša spēle, kurai nav nepieciešama īpaša stratēģija. Pietiek tikai mest kauliņu un pārvietot žetonus atbilstoši saņemtajiem punktiem, un laimēšana ir pilnībā atkarīga no nejaušas veiksmes. Patiesībā tas tā absolūti nav, un pat tad, ja tiek samazināts mazāks punktu skaits, gudri rīkojoties, jūs varat izcīnīt izcilu uzvaru.

Kā pieveikt bekgemonu

Instrukcijas

1. solis

Jau pašā spēles sākumā atcerieties, ka spēles būtība ir noņemt visus savus žetonus no dēļa pirms pretinieka. Lai to izdarītu, jūs iemetat nejaušu punktu skaitu kauliņā un pārvietojat savus skaitītājus atbilstoši tiem. Tomēr, pirms veicat katru jaunu kustību, jums jānosaka, vai tas būs noderīgs jūsu pozīcijai.

2. solis

Paturiet prātā, ka ir nepieciešams iekarot stratēģisko pārākumu jau no pirmajiem spēles pagriezieniem. Lai šeit gūtu vislielākos panākumus, ievērojiet veco likumu: viena mikroshēma iet uz priekšu, bet otra tiek ņemta no "galvas", tas ir, no sākotnējās pozīcijas, kad visas mikroshēmas atrodas vienā un tajā pašā pirmajā rindā. Šī tehnika ļaus ātri ieviest spēlē visus žetonus un ieņemt visizdevīgākās pozīcijas.

3. solis

Spēles sākumā neļaujiet pretiniekam ieņemt vairāk nekā trīs blakus esošās pozīcijas pie jūsu "galvas". Pretējā gadījumā tas viņam radīs lielas priekšrocības un daudz apgrūtinās pašiem savu žetonu izņemšanu no sākuma pozīcijas. Attiecīgi, ja ļauj izmesto punktu skaits un spēles situācija, mēģiniet ieņemt līdzīgas pozīcijas ienaidnieka pusē.

4. solis

Nemēģiniet ieņemt savu 6. pozīciju no "galvas", jo tas nedod nekādas taktiskas priekšrocības. Nav iespējams no tā pāriet uz tik svarīgu kuģa trešo ceturtdaļu (uz pretinieka pusi), un ir ārkārtīgi neērti virzīt savus dambreti. Labāk ir mēģināt piecelties vai nu nedaudz agrāk (pie pirmās ceturtdaļas ceturtdaļas 4–5 pozīcijām), vai jau 2. ceturtdaļas vidū, lai no šīs pozīcijas jūs uzreiz varētu uzkāpt uz pretinieka pusi.

5. solis

Jau no spēles sākuma pievērsiet īpašu uzmanību izkrītošajam džekpotam (dublēti punkti uz spēles kauliņiem - 2x2, 4x4, 6x6 utt.). Džekpots ļauj jums veikt četrus gājienus, ja nepieciešams, nevis divus, un tas ir ļoti svarīgs punkts. Tāpēc sākotnēji mēģiniet sakārtot savus žetonus, ņemot vērā dubultošanās iespēju. Veiksmīgs izvietojums un savlaicīgs laimētais džekpots var radikāli mainīt visu spēles rezultātu.

6. solis

Ja redzat, ka pretinieks tuvojas jūsu 1. un 2. ceturtdaļai, mēģiniet radīt šķēršļus viņa žetoniem, secīgi ieņemot 3 līdz 5 pozīcijas pēc kārtas. Seši punkti nerodas pārāk bieži, un stabila 5 dambretes līnija var ievērojami palēnināt pretinieka progresu.

7. solis

Kad esat jau nonācis tuvu “mājām” (tāfeles pēdējā ceturtdaļa, no kuras jūs varat sākt nolaist dambreti), mēģiniet to aizņemt ar kaudzi no vidus, ieņemot visizdevīgākās pozīcijas, uz kurām jūs viegli varat pārvietot dambreti. Pārvietojoties mēģiniet aizstāvēt visus savus dambreti, lai nevienu no tiem neaizkavētu pretinieka figūras. Pretējā gadījumā viena pārbaudītāja neveiksmīgās pozīcijas dēļ jūs varat ilgstoši iestrēgt vietā un zaudēt visu spēli.