Kā Iemācīties Spēlēt Pludmales Tenisu

Satura rādītājs:

Anonim

Krievijā popularitāti gūst pludmales teniss - aizraujoša un azartspēļu spēle, kas pieejama daudziem. Mācīties spēlēt nemaz nav grūti, jums vienkārši jāuzkrāj krājumi vai jāapgūst noteikumi.

Kā iemācīties spēlēt pludmales tenisu

Badmintons vai teniss?

Pludmales teniss ir salīdzinoši jauns sporta veids. Pirmie disciplīnas turnīri notika divdesmitā gadsimta beigās, tie notika spēles dzimtenē - Itālijā. Sākotnēji spēle bija līdzīga badmintonam, tas ir, spēlētāji sita bumbu no tīkla, netrāpot laukumā, kā tenisā. Turklāt pludmales tenisā ir atļauts spēlēt mūzikas pavadījumā, kas dod spēles dinamiku un, protams, izklaidi.

Prasības pārklājumam ir acīmredzamas: gludas smiltis, bez čaumalām, akmeņiem, stikla. Tiesneši un paši spēlētāji ir ļoti prasīgi pret laukuma izkārtojumu. Tas neatšķiras no pludmales volejbola līnijas: 8x16 metri, ar līnijas platumu 2, 5 - 5 cm. Tā kā bumbas darbības rādiuss nav ierobežots, spēles laukumam jābūt aprīkotam ar žogiem ap laukuma perimetru. Priekšnosacījums ir tīkla augstums, kas ir 170 cm, un, atšķirībā no zāliena tenisa, tīkla augstums nozīmē tā augstumu no zemes līdz metāla stieņu galam, uz kura tas tiek turēts sāniski.

Pludmales tenisu spēlē ar bumbu ar samazinātu saspiešanu vai pusi no gaisa. Raketes ir izgatavotas no oglekļa šķiedras, stikla šķiedras vai Kevlara. Raketes garums 50 cm, platums 26 cm.

Trīs komplekti draugiem

Spēle notiek trīs vai piecos setos, uzvaras nosacījumi tiek paziņoti pirms mača. Pludmales tenisā rezultāts ir tāds pats kā tenisā. Tas ir, spēlētāji spēlē spēles un, uzvarot sešās spēlēs, viņi uzvar setu. Pastāv noteikums, ka gadījumā, ja laukumā nav tiesneša, piemēram, spēles laikā “prieka pēc”, serveris paziņo rezultātu pirms katras spēles. Ja atstarpe starp spēlēm ir mazāka par divām, tad tiek izspēlēta izšķirošā bumba.

Pludmales teniss ir komandas spēle, ko spēlē komandas pa diviem, kas atkal apvieno tenisu un pludmales volejbolu. Pēc izlozes komandas izvēlas laukuma pusi, tiesības servēt vai saņemt, tās var nodot izvēli pretiniekam.

Laukumu maiņa notiek katrā nepāra spēlē setā. Ja bumba pieskaras laukuma līnijām, tā tiek uzskatīta par punktu uzbrucējam. Ja bumba pieskaras laukuma aprīkojumam (tīkls, tiesneša tornis, žogi), sitošā komanda zaudē punktu.

Bumba tiek pasniegta no aizmugures marķēšanas līnijas aiz secības, kas noteikta pirms spēles. Bumba tiek atlēta tikai pēc tam, kad tā ir šķērsojusi tīkla līniju. Ja bumba nonāk tīklā, tad tā netiek uzskatīta par zaudētu, spēle turpinās.

Pludmales teniss pēc savas būtības ir nepārtraukta spēle, maksimālo atļauto pārtraukumu spēlē, 90 sekundes, spēlētāji dod, lai mainītu laukumu.